• retap1_2022
 • retap2_2022
 • retap3_2022
 • retap4
 • retap5
 • retap6b
 • retap7
 • retap8
 • retap9
 • retap10
 • retap11
 • retap13
 • retap14
 • retap15
retap1_20221 retap2_20222 retap3_20223 retap44 retap55 retap6b6 retap77 retap88 retap99 retap1010 retap1111 retap1312 retap1413 retap1514

Vyrábíme krbová kachlová kamna s vodním výměníkem, kachlová kamna, elektrická akumulační kachlová kamna, elektrické kachlové přímotopy, kachlové radiátory, kachlové kryty radiátoru a čističky vzduchu nanoaircleaner.

 

 

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE V NAŠICH AKTUALITÁCH - KLIKNĚTE ZDE

 

NanočističkyKachlová kamnaElektrická kamnaKachlové radiátoryVzorník kachlíFotogalerie

 Nanočističky vzduchu

Vítejte na stránkách firmy Retap.

Proč si vybrat naše výrobky?

Pro naše zákazníky vyrábíme krbová kachlová kamna, který jsou vyráběna zakázkovým způsobem a opláštění jim tvoří tradiční keramické kachle vlastní výroby. K současnému trendu patří také výběr ideálního topidla, které plní funkci teplovodního nebo teplovzdušného zdroje vytápění v kombinaci s tradičními kachlemi jako funkčního pláště kamen. Varianty atypických kamen jsou také oboustranná kamna, kamna s vodním výměníkem, krbová kachlová kamna s vložkami jiných výrobců - atypická kamna a díky spolupráci s výhradním dovozcem kanadských kamen také kachlové opláštění kanadských kamen. 

 

 - Krbová kachlová kamna s vodním výměníkem typická

Krbová kachlová kamnaPro naše zákazníky vyrábíme již více než 14 let Krbová kachlová kamna modelové řady SK. Tato kamna vyrábíme ve tvaru, který můžeme na přání zákazníka změnit, rozšířit či zvýšit. U této řady kamen jsou základem vložky s možností topení do ústředního topení prostřednictvím vestavěného vodního výměníku.

 

Více informací naleznete na stránce - Krbová kachlová kamna typická

 

 

 

 - Krbová kachlová kamna atypická

Krbová kachlová kamna atypická zakázkováTato kamna vyrábíme pro naše zákazníky na základě výběru vhodné vložky pro jejich dům či chalupu tak, aby splňovala jejich přání s ohledem na tvar, velikost, výkon či vzhled. Pro atypická kamna zhotovíme našim zákazníkům návrh vzhledu kachlového pláště a pomůžeme při výběru vhodného topidla. Výsledkem je pak funkční celek kamen s krásným kachlovým opláštěním, které je příjemně rozehřáté sálavým teplem.

Více informací naleznete na stránce- Krbová kachlová kamna atypická

 

 

 
 - Kanadská kachlová kamna 

Kanadská kachlová kamnaKanadská kamna a vložky splňují nejpřísnější kritéria úsporného topení a díky těmto vlastnostem jsou vhodná pro opláštění keramickými kachlemi. Výsledkem jsou kachlová kamna s kanadskými vložkami - kachlová sálavá kamna s vložkou s dlouhým intervalem přikládání.

Více informací naleznete na stránce - Kanadská kachlová kamna 

 

 

 

 

 - Oboustranná kachlová kamna s vodním výměníkem

Kachlová kamna oboustrannáOboustranná kamna navrhujeme do objektů novostaveb nebo rekonstrukcí, u kterých je možné stavebně připravit otvor ve stěně, ve které je umístěna vložka s oboustrannými prosklenými dvířky. V jedné místnosti je umístěna hlavní kachlová část kamen, zpravidla se jedná o místnosti obývací, haly a sdružené místnosti. V druhé místnosti je umístěna přikládací část kamen s popelníkem pro regulaci hoření a vybírání popela.

Více informací naleznete na stránce - Oboustranná kachlová kamna

 

 
 
 
- Krbová kachlová kamna kulatá

Kulatá krbová kachlová kamnaU tohoto provedení kamen jsme se inspirovali v historických modelech zámeckých kulatých kamen, zobrazené provedení kamen je pouze vzorový model. Zvolit si můžete také vysoké provedení kamen, které potom může být dominantou i větších místností.

 

Více informací naleznete na stránce - Krbová kachlová kamna kulatá

 

 

 

 

- Elektrická kachlová akumulační kamna známá pod názvem Kachlové akumulačky

Elektrické kachlové akumulační kamnaFirma Retap vyrábí jako jediná v Evropě elektrická kachlová akumulační kamna, která jsou známa jako kachlové "akumulačky". Vyrábíme a nabízíme je našim zákazníkům v mnoha variantách barev a vzorů keramických kachlí.

Více informací naleznete na stránce - Elektrická kachlová akumulační kamna

 

 

 

 

 

-  Kachlové přímotopy

PřímotopElektrický přímotop vyrábíme pro naše zákazníky v menším a rozšířeném provedení o výkonech 2000 W s jednoduchým ovládáním. Přímotopy mohou být být v provedení na podkladních nožičkách, nebo s přípravou uchycení na stěnu. Mnoho barev a vzoru kachlí umožňuje zvolit ideální vzhled do Vašeho interiéru. Kachlové přímotopy na rozdíl od běžných plechových, umožňují částečnou akumulaci v podobě nahřátých kachlí keramického pláště.

Více informací naleznete na stránce - Elektrické kachlové přímotopy

 

 

 

 

Kachlové radiátory

Kachlový radiátorKachlové radiátory jsou vhodné pro všechny historické i jiné prostory, kde je použití běžných radiátorů nevhodné. Radiátory nejsou pouze kachlovým krytem, který také nabízíme, jedná se o radiátory s vnitřním otopným tělesem a vestavěným ventilátorem, díky kterému lze zvýšit tepelný výkon.

Více informací naleznete na stránce Kachlové radiátory

 

 

 

 

 

Nerezové teplovzdušné komíny 

Teplovzdušný komínTento výrobek získal hlavní cenu v soutěži INNOVATION 2008, ještě s jako "Akumulační komín"  V tuto chvíli nabízíme teplovzdušný komín s komínovými tvárnicemi našich dodavatelů včetně komínových tvárnic nadstřešní části.
Akumulační teplovzdušný komín je zcela unikátní výrobek, který vzešel z myšlenek majitele firmy Retap s.r.o.. Tento komín je kombinací účinného systému na základě základních principů cirkulace vzduchu. Tento výrobek je ojedinělý v celém světě.

Více informací naleznete na stránce Nerezové teplovzdušné komíny

 

 

 

 

 

 

- Kachlové kryty radiátoru

Kachlový krytNabízíme kachlové obložení radiátorů zajímavé především jako designový kryt běžných plechových radiátorů. V místech kde není vhodný vzhled běžných lakovaných radiátorových těles a jsou již instalovány plechové či jiné radiátory, je možné použít kachlové kryty v rozličných barvách a vzorech kachlí.

 

Více informací naleznete na stránce - Kachlové kryty radiátoru

 

 

 

 

 

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Aktuality

Kontakty

Retap spol. s r.o.
Vaňkova ulice 730, 463 65
Nové Město p. Smrkem
Tel1.: +420 482 325 537
tel2.: +420 775 325 555
tel3.: +420 603 260 891
E-mail: retap@retap.cz
web: www.retap.cz
GPS 50°55'43.600"N, 15°13'32.360"E

Sociální sítě

^